Gösterilen sonuç sayısı: 9

Yuvarlak (Oval) Jakuzi Nerede Kullanılır?

Yuvarlak jakuzi büyük banyolar ve hamam alanlarında rahatlıkla tercih edebileceğiniz modeller arasında yer alır. Jakuzi keyfini birden çok kişiyle özellikle de ailenizle beraber yaşamak için bahçenize kurduracağınız geniş yuvarlak jakuzi seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.  Suyun iyileştirici gücünden ailecek yararlanarak aile boyu huzurlu ve sakin kalmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz. Başınızı rahatlıkla koyarak jakuziden en iyi şekilde yararlanabileceğiniz yastıklar keyfinizi daha da arttırır.  Modern tasarımların vazgeçilmezi olan oval dekorasyonlar, mermer içine oyma şeklinde yapılabilir. Klasik küvet tasarımlarının yanında oval jakuzi modelleri, cam tasarımlarıyla klasik havuz görünümünden öte estetik duruşuyla göze hitap eder. Bahçede sıcak günleri keyifle geçirmek için ılık su içinde jakuzi keyfi yaparken Güneş ışığından gelen D vitaminlerini alabilirsiniz.  Bahçede değil evinizin banyosunda oval tasarımlı jakuzi içinde suyun iyileştirici gücüyle tanışmayı da tercih edebilirsiniz. Tamamen isteğinize ve ihtiyacınıza göre satın alıp evinize adapte edebileceğiniz jakuziler, SPA ve jakuzi hizmeti için dışarı gitme gereksinimi ortadan kaldırır. Yuvarlak jakuzi ölçüleri ve fiyatları hakkında bilgi almak için şimdi bizimle iletişime geçin!

Yuvarlak Jakuzi Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Yuvarlak jakuzi, duvara monte edilen ya da klasik küvet görünümündeki jakuzilerden farklı olarak doğru ölçülerde tasarlanmış olmalıdır. Olması gerekenden küçük yuvarlak jakuzi modelleri, istediğiniz konforu yaşamanıza engel olabilir. Bu nedenle oval tasarımlı jakuzinizin hem evinize uygun olmasına hem de kullanacak kişi sayısına uygun büyüklükte olmasına dikkat etmelisiniz.  Güçlü Bir Jakuzi İçin Gerekenler: güçlü jet motorları, güçlü emiş özelliği, ayarlanabilir tazyik butonu, dokunmatik panel, rahat bir jakuzi yastığı vb. Jakuzi sıcak su gelmiyor! Bu tip sorunlar genellikle iyi bir jakuzi su ısıtıcı sistemi olmayan modellerde görülebilir. Ayrıca bakımı düzenli yapılmamış jakuziler için de bu durum geçerlidir. Diğer taraftan jakuzi özellikleri ve jakuzi firmaları bu sorunlarla karşılaşmadan rahatlıkla keyif yapmanızı sağlar. Ayrıca profesyonel jakuzi imalatçıları, gerektiği yerde teknik servis desteği de sunarlar. Klasik köşe jakuzi modellerini sadece banyo keyfinizi biraz daha arttırmak için kullanabilirsiniz. Ancak SPA özellikli yuvarlak jakuziler sayesinde aynı zamanda masajın iyileştirici etkisinden daha fazla faydalanabilirsiniz. Kendinizi suyun sakinleştirici etkisine bırakmak, ailecek, eşinizle ya da kendi başınıza su terapisinden faydalanmak ve daha huzurlu olmak için şimdi Kuntbay Jakuzi firması ile iletişime geçin.

Yuvarlak Jakuzi Modelleri

Oval jakuzi modelleri arasında cam detaylı olanlar son derece estetik görünüşüyle dikkat çeker. Hem konforlu hem de havuz görünümlü cam jakuziler, zengin bir duruşa sahiptir. SPA jakuzi özelliğine sahip oval tasarımlı modelleri genellikle birden çok kişi kullanabilir. 2 ve daha fazla kişinin kullanabileceği yuvarlak jakuzi modelleri,  beyaz, mavi ve kırmızı gibi farklı renk seçeneklerine sahiptir. Modern banyo tasarımlarına uygun olarak zengin renk seçeneklerinin bulunması, banyonuzda bütünlük oluşturacak özelliğe sahiptir. Su ısıtıcı bulunan modeller sayesinde SPA ve jakuzi keyfini sonuna kadar yaşayabilirsiniz. Hem iç hem dış mekânda kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Birçok modelde tazyik ayar butonu bulunur. Dokunmatik kumanda sayesinde jakuziyi kolayca çalıştırıp yine kolayca kapatabilirsiniz.  Yuvarlak jakuzi seçenekleri, genellikle sırtınızı dayayıp içine oturabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Basamaklı bir yapısı bulunan yuvarlak jakuzilerin alt kısmında gider yer alır. Keyfiniz sona erdiğinde suyu kolayca tahliye edebilirsiniz. Su seviyesini kendi keyfinize göre ayarlayabilirsiniz.  Spor salonlarında, SPA merkezlerinde, evlerde, otellerde kullanımıyla farkını ortaya koyan oval jakuzi modelleri, aileler için güzel bir seçenektir. Yuvarlak jakuzi ölçüleri ise dünya standartlarına uygun şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede oturma sırasında boyunuzdan kaynaklanan bir rahatsızlık yaşamazsınız.  Sudan gelen şifa ve rahatlık hissini uzun süreli yaşamak ve kusursuz bir jakuzi üretim süreci için Kuntbay Jakuzi seçeneklerine göz atabilirsiniz. Havuz jakuzi modelleri, çift kişilik jakuziölçüleri, büyük jakuzi fiyatları  gibi bütün modellere dair detaylı bilgi alarak sipariş oluşturabilirsiniz. 

Yuvarlak Jakuzi Kullanmanın Avantajları

Yuvarlak jakuzi, ailenizle birlikte keyifli anlar geçirebileceğiniz bir modeldir. Bu sayede tek başınıza değil, çoklu şekilde keyif yapıp birlikte sohbet edip günün yoğunluğunu ve stresini geride bırakabilirsiniz.  Jakuzi keyfi nasıl yapılır? Suyun rahatlatan etkisi ve ailenizle olmanın güzelliği kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcıdır. SPA özelliği bulunan oval jakuzi modellerinde çoklu jetler sayesinde birden çok bölgeye masaj yaptırma fırsatına sahip olursunuz. Uzaktan kumanda sayesinde basınç özelliğini ayarlayabilirsiniz. Su ısıtıcı özelliği sayesinde jakuzi içinde kalma süreniz uzasa bile suyunuz soğumaz. Keyfinizce dinlenerek günün yoruculuğundan uzaklaşmanın kolaylığını yaşayabilirsiniz. Evinizden çıkmadan jakuzi, hamam ve SPA keyfini bir arada yaşamayı çok seveceksiniz. Dışarıda bir SPA merkezine gitmek için yol tepmeniz gerekirken evinizdeki küçük terapi merkezinde kendinizi rahatlatabilirsiniz. Jakuzi yuvarlak havuzu içinde canınızı sıkan bütün her şeyi bırakıp yepyeni bir siz olarak oradan çıkabilirsiniz. 

Yuvarlak Jakuzi Fiyatları

Yuvarlak jakuzi seçenekleri genellikle SPA özellikli olarak tasarlanmıştır ve çoklu jakuzi keyfine uygundur. Yuvarlak jakuzi en ucuz seçenekleri genellikle 40.000 TL’den başlar. 150X150 jakuzi fiyatları ve Mersin jakuzi fiyatları hakkında Kuntbay size hem bütçenize hem de zevkinize özel seçenekler sunar.  Çoklu özellikleri güçlü jetleri, su basıncı ayarlama özelliği gibi birçok avantaj, yuvarlak jakuzi fiyatları için belirleyicidir. Jakuzi fiyatları Türkiye geneline baktığınızda aşağı yukarı aynıdır. Fiyatlar size yüksek gelebilir. Ancak sağlayacağı fayda ve keyif, uzun süreli kullanım avantajı söz konusu olduğunda ödeyeceğiniz rakamın buna fazlasıyla değeceğini görebilirsiniz. Kişisel zevkinize ve tek kişilik kullanma özel küçük jakuzi ya da daha geniş alanlar için büyük jakuzi modelleri tercih edebilirsiniz.  Özellikle de rahatlatıcı etkisi yüksek sırt su jeti ve yan su jeti bulunan modeller, kaslarınızı birçok yönden rahatlatmaya yardımcıdır. Evinizde SPA merkezi hizmeti almak, jakuzinin rahatlatan etkisiyle masaja ve hatta hamama para vermekten kurtulmanızı sağlayan bu sisteme siz de sahip olabilirsiniz. Şimdi Kuntbay Jakuzi avantajlarıyla hem kaliteli hem konforlu hem de hayalinizdeki jakuzi keyfini yaşamak için bir adım atın. Kuntbay jakuzi fotoğrafları içinden beğendiğiniz modeli tercih ederek bizimle iletişime geçebilirsiniz.