Gösterilen sonuç sayısı: 19

Çift Kişilik Jakuzi Nasıl Seçilir?

Çift kişilik jakuzi seçerken iki kişinin de jakuzinin büyüklüğü ve modeli konusunda hemfikir olması gerekir. Çünkü jakuzi iki kişilik olduğunda çiftler jakuziyi aynı anda kullanırlar. Birlikte keyif yapmak ve suyun etkisiyle günün stresini atmak için alınan jakuziler lüksü ve konforu bir arada sunar. Güçlü emiş özelliği ve suyu güçlü püskürterek masaj etkisi yaratan jetleri ile çift kişilik küvet jakuziler, banyo rutininizin olmazsa olmazları arasında yer alabilir.  Daha fazla jakuzili banyo seçeneğini görmek, 120x120 jakuzi ve diğer bütün jakuzi ebatları hakkında bilgi almak için şimdi bizimle iletişime geçin! Çift kişilik jakuzi alırken dikkat etmeniz gerekenler:
 • Tekne ya da küvetin rahatlığı
 • Jakuzinin kullanım kolaylığı
 • Uzun süreli kullanımda içinde rahat edebileceğiniz tasarıma sahip olması
 • Bütçenize uygunluğu
 • Kullanacağınız alana uygunluğu 
 • Su kapasitesi
 • Motor sayısı olmak üzere sayılabilir. 
Yeni jakuzi modelleri, duravit jakuzi, iki kişilik küvet, dört kişilik jakuzi ve bütün diğer jakuzi ölçüleri hakkında daha fazla bilgi için bize ulaşın!

Çift Kişilik Jakuzi Modelleri

Jakuzi modelleri arasında farklı zevklere hitap eden renk seçenekleri ve şekiller oldukça zengindir. Standart jakuzi tasarımlarının yanı sıra romantik tasarımlı kalp şeklindeki jakuzi, sevgililerin tercihi olabilecek şıklığa sahiptir. Kare ya da dikdörtgen gibi standart çift kişilik jakuzi modelleri dışında yuvarlak ve oval seçenekler de yerden tasarruf ya da kullanım amacına bağlı olarak seçebilecekleriniz arasındadır.  Eşinizle birlikte günün yorgunluğunu atarken, güzel bir hafta sonu tatilini keyifle değerlendirirken evinizden başka hiçbir yere gitmeye ihtiyacınız yoktur. Sipariş oluşturmadan önce çift kişilik jakuzi ölçüleri evinize en uygun olan modeli seçerek online sipariş oluşturabilirsiniz. Modern tasarımlarıyla klasik banyo alışkanlıklarının dışına çıkmanızı sağlayan jakuzi çift kişilik modellerde, özellikle camlı tasarımlar göz alıcıdır. Havuzu andıran genişliğinin yanında bütün jakuzi modellerinde jet motor özelliği sayesinde sıcak su ve hava buharı ile kaslarınızı rahatlatabilirsiniz. Su basıncını ayarlayarak vücudunuzun ihtiyaç duyduğu masaj şiddetini ayarlayabilirsiniz.  Kullanımı keyifli yuvarlak jakuzi ölçüleri, motorlu jakuzi fiyatları ve iki kişilik jakuzi modelleri hakkında daha fazla seçenek şimdi Kuntbay’da!

Çift Kişilik Jakuzi Çeşitleri Nelerdir?

Çiftler için tasarlanan jakuziler, genellikle evlere alınan diğer mobilyalar gibi farklı zevklere hitap edecek zenginliğe sahiptir. Standarttan hoşlananlara ya da yeni nesil tasarımlara evinde yer açmak isteyenlere özel jakuzi seçenekleri aşağıda yer alır. Ayrıca jakuzi pozisyonları da seçtiğiniz modelin şekline ve yapılacak alana göre değişiklik gösterir. Köşe jakuzi modellerinde bu pozisyon özellikle önem taşır. Alanın uygunluğuna göre jakuzi boyutları değişiklik gösterir. Temelde farklı jakuzi ölçüleri ile beğeninize sunulan modeller aşağıda listelenmiştir. Jakuzi çift kişilik modelleri
 • SPA Jakuzi
 • Köşe oval jakuzi
 • Kare jakuzi
 • Asimetrik camlı jakuzi
 • Köşe oval camlı jakuzi
 • Dikdörtgen camlı jakuzi
 • Kare 24 Jet Jakuzi
 • Ufo model jakuzi
 • Kalpli jakuzi
 • Armut model jakuzi olmak üzere oldukça zengindir.
Çift kişilik jakuzi modelleri, içine dolduracağınız sıcak su ve jakuzi motorunun basıncı sayesinde rahatlamanızı sağlar. Çift kişilik jakuzi ölçüleri, banyo jakuzi modelleri, jakuzi fiyatları iki kişilik ve diğer bütün modeller hakkında daha fazla bilgi için şimdi online mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. 

Çift Kişilik Jakuzi Nasıl Çalışır?

Çift kişilik jakuzi ölçüleri ve şekilleri, jakuzi motorlarının küvet içinde konumlandırılacağı yeri belirleyen özelliklerdir. Jakuzi içinde iki kişinin rahatça uzanarak dinlenmesini sağlayacak yastıklar mevcuttur. Böylece uzanma pozisyonunda boyun ağrısı ya da tutulma olmaksızın tam bir keyif yapabilirsiniz. Jakuzi 2 kişilik modeller ve diğer bütün seçenekler için klasik bir çalışma prensibine sahiptir. Jakuzi nasıl çalışır? Çift kişilik jakuzi içine girmeden önce küvetin içini sıcak suyla doldurun. İçine girdikten sonra jakuzi emiş motorunu harekete geçirecek jet motorlarını çalıştırın. Eğer jakuzinin termostatı bulunuyorsa buradan ısıyı istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Jet motorları suyu emerek belli bir basınçla püskürterek kaslarınızın rahatlamasını sağlar. Isı ve suyun bir araya gelmesiyle kas ağrılarınızın azaldığını fark edebilirsiniz. Suyun iyileştirici etkisi, özellikle sporcular için kasların kendine gelmesine yardımcı olarak ağrıların azalmasına katkı sağlar. 

2 Kişilik Jakuzi Kaç Litre Su Alır?

Seçtiğiniz jakuzi modelinin büyüklüğüne göre genellikle onun alacağı su hacmi değişir. Yani, iki kişilik jakuzi için su alma kapasitesi, her model için değişiklik gösterir. Önemli olan istediğiniz jakuzinin size istediğiniz masaj keyfini yaşatmasıdır. Suyun rahatlatıcı etkisiyle dinginleşerek bütün stresinizden uzaklaşabilirsiniz. Çift kişilik jakuzi modelleri, bahçe için olan modellerde banyoda kullanılan modellerin iki katı büyüklüğünde olabilir. Bu durumda alacakları su kapasitesi de iki katı oranda artar.

Çift Kişilik Jakuzi Fiyatları 2023

Tercih edeceğiniz iki kişilik jakuzi ölçü ve fiyatları, jet sayısı, jakuzinin büyüklüğü, cam olup olmaması gibi birçok özelliğe göre değişir. İki kişilik jakuzi fiyatları, Kuntbay Jakuzi kalitesiyle 30.000 TL gibi uygun ücretli seçeneklerden başlayan modellerden oluşur. Fiyatından önce iki kişilik jakuzi almadan önce dikkat etmeniz gereken özellikler şunlardır:
 • Jetlerin güçlü püskürtme özelliği bulunup bulunmadığı
 • İstediğiniz estetik görünüme sahip olup olmadığı 
 • İstediğiniz ölçülerde olup olmadığı
 • İstediğiniz modelin evinize uygun olup olmadığı
 • Jakuzi küvetinin suyu sızdırmayacak dayanıklılıkta olup olmadığı
 • Jakuzinizde termostat bulunup bulunmadığı 
Bu özelliklere dikkat ederek alacağınız güçlü jet motorlu  jakuzi, beklentilerinizi karşılayarak keyifli bir su masajı yaptırmanıza yardım eder. Çift kişilik jakuzi fiyatları genellikle içinde bulunan konfor sağlayan ögelere göre değişiklik gösterir. Tercih ettiğiniz jakuzinin materyali hatta jakuzinin kullanılacağı alan bile modelin fiyatına etki eder. Dışarıda kullanacağınız jakuzilerin hava koşullarına ve dış faktörlere daha dayanıklı olması gerekir. Bu nedenle bahçe jakuzileri ve banyo jakuzileri fiyat açısından farklılık gösterir. Tercih ettiğiniz modelin üretim süreci, orijinalliği ve dayanıklılığı genellikle jakuziden alacağınız verimi etkiler.  Yüksek verimli ve bol keyifli bir jakuzi için şimdi Kuntbay Jakuzi fabrikası ile iletişime geçin! Jakuzi boyutları,  jakuzi modelleri ve ölçüleri hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.