Gösterilen sonuç sayısı: 8

SPA Jakuzi Nedir?

SPA Jakuzi, evlerde, otellerde, masaj salonlarında, bungalov gibi çeşitli tatil merkezlerinde kullanılan ve kişinin temizlenirken suyun rahatlatıcı etkisini hissetmesine yardımcı olan bir mekanizmadır. 

SPA jakuzi ne işe yarar?

Görünüş itibarıyla bir küvet ya da duşakabin gibi olmasına rağmen, SPA ve jakuzi keyfinin birleşmesinden oluşur. SPA, Selus Per Aqua yani Sudan Gelen Sağlık anlamına gelir. Bir fiziksel temizlenmeden ziyade, ruhsal olarak temizlenip bedende biriken negatif yüklerin uzaklaştırılmasına destek olur. Bunu yaparken kasların rahatlamasına ve kişinin kendini dinlenmiş ve dinç hissetmesini sağlar. Hidroterapi yani su terapisi anlamlarına gelen SPA, jakuzi ile birleştirilerek kişilerin evlerinde kendileri için özel ve mutlu anlar yaratmalarına da yardımcıdır. 

SPA Jakuzi Nerelerde Kullanılabilir?

Evlere ya da bahçelere yapılan SPA jakuzi dışında özellikle masaj ve güzellik merkezleri bu jakuzi modellerini kullanabilirler. Misafirlerine hoş vakit geçirmeleri için olanak sunmanın ötesinde oteller, villalar, tatil köyleri gibi işletmeler jakuzilerin taleplere göre farklı büyüklükte, özellikte ve modelde olmasını sağlarlar. Ege, Akdeniz, Sapanca gibi turistik bölgelerde özel SPA merkezlerinin yanında balayı suitlerinde de SPA jakuzi modelleri sıkça yer bulur. Akrilik boya ve doğal malzeme kullanılarak üretilen, yüksek su alma kapasitesine sahip, uzun yıllar kullanıma uygun jakuzi modelleri keyifle kullanılmak için tasarlanmıştır. 

SPA Jakuzi Modelleri

SPA özelliğine sahip jakuzi modelleri, genellikle SPA ve masaj salonlarında bulunmasının yanında evlerin banyolarında sıklıkla yer bulmaya başlamıştır. Banyonun büyüklüğüne göre jakuzi, duşakabin içine ya da küvete monte edilebilir. SPA jakuzi çeşitleri düz, oval, çift kişilik, kalp, dar uzun, yuvarlak, camlı jakuzi gibi farklı şekillerde üretilir. Evlerin ve kullanılacak mekanların ölçülerine ve kişi sayısına göre jakuzi modelleri ve ölçüleri değişiklik gösterir. Tek kişilik jakuzi ölçüleri  ya da çift kişilik  jakuzi ölçüleri kullanım amacına ve alana uygun olarak jakuzi imalatçıları tarafından üretilir. Jakoozy alırken model seçimini nasıl yapacağınıza şu özelliklere göre karar verebilirsiniz:
  • Kişisel zevkiniz
  • Bütçeniz
  • Evinizin müsaitlik durumu
  • Konforunuz 
  • Jakuzi kullanacak kişi sayısı
  • Kullanacağınız alanın rengiyle jakuzi renginin uyumu
Günümüzde eşyaların işlevleri kadar dekoratif olmaları ve göz yormamaları da önemlidir. Hem kullanımı kolay hem sağlık açısından faydalı hem de dayanıklılığı yüksek SPA jakuzi sistemleriyle keyfinize keyif katabilirsiniz. 

Kimler SPA Jakuzi Kullanabilir?

SPA hemen herkesin rahatlıkla faydalanabileceği kişinin rahatlamasını, kan akışının düzenlenmesini ve stresin uzaklaşmasını sağlayan bir terapi çeşididir. Alzheimer ya da dengede durmayı engelleyecek herhangi bir fiziksel rahatsızlığı bulunmayan çoğu kişi,  SPA jakuzi modellerini rahatlıkla kullanabilir. Bakıma ihtiyaç duyan yaşlı ya da hasta kişiler için ise SPA boyunca ev içinden birinin ya da terapistin desteği gerekli olabilir. Günün, haftanın hatta koca bir yılın stresinden kurtulmak isteyen herkesin kendine vereceği en güzel ödüllerden biri ılık bir duş ve güzel bir masajdır. Bunun için en uygun yöntemlerden biri de kendi evinizin banyosunda hem duş alıp hem de jakuzi motorlarının fışkırttığı tazyikli su masajının tadını çıkarmaktır.  Jakuzi nasıl çalışır? SPA jakuzi jetleri güçlü jet motorları ve emiş süzgeci yardımıyla suyu pompalayarak size masaj yapar. Banyodan çıktıktan sonra kendinizi yeniden doğmuş gibi hissetmenizi sağlayacak en güzel jakuzi modellerini görmek için buraya tıklayabilirsiniz. 

SPA Jakuzi Fiyatları 

Konforun en az yeme içme kadar önemli olduğu günümüzde banyolar da sadece kolaylık değil sağlık da yer almaya başlamış durumdadır. SPA/jakuzi çeşitleri için fiyat araştırması yapan biriyseniz öncelikle kaliteyi göz önünde bulundurmalısınız. Küvetli jakuzi modelleri için yastıklı seçenekler, kendinizi yatağınızda gibi hissetmeniz için tasarlanmıştır. Suyun yatıştırıcılığının yanında kendinizi temizlenmiş, sakinlemiş, rahatlamış hissetmeniz için güzel bir duş ve masaja ihtiyacınız olabilir. Suyun sakinleştirici etkisini keyifle birleştiren jakuzi modelleri kişisel zevkinize ve alacağınız markanın kalitesine göre farklı fiyatlara sahiptir. SPA jakuzi fiyatları, ortalama bir fiyat yelpazesi verecek olursak 30.000 -150.000 TL aralığındadır. Ayrıca jakuzi firmaları sunduğu hizmet kalitesine göre size farklı rakamlar sunabilirler. Genel olarak jakuzili SPA ve jakuzi  fiyatlarını belirleyen diğer faktörler arasında: 
  • Kullanılan malzemelerin kalitesi,
  • Akrilik ve ahşap kullanılarak üretilen tekneler ve küvetler,
  • Konforu yüksek bir jakuzi keyfi için kullanılan jetlerin motor gücü
  • Jakuzinin büyüklüğü ve tipi gibi çeşitli özellikler bulunur. 
SPA keyfinizi arttıracak en önemli özelliklerden bir tanesi ise jakuzi jetlerinin güçlü motora sahip olması ve tazyikli su püskürtme kapasitesidir. 

SPA Jakuzi Bebekler İçin Uygun mu?

Sudan gelen sağlık sadece yetişkinler için değil bebekler için de oldukça faydalıdır. Tabi ki gerekli önlemler alındığında... Bebekler söz konusu olduğunda korunaklı ve güvende olmaları ilk sırada gelir. SPA jakuzi modelleri bebekler için de uygundur. Onlar için özel yapılmış bebek SPA jakuzileri ile bebekleriniz, su içinde rahatlarken sizinde gönlünüz rahat olur. Yanında durarak bebeğinize eşlik edip suyun iyileştirici ve sakinleştirici özelliğiyle bebeğinizin keyiflendiğini görmek hoşunuza gidebilir.  Bebeğinizin boyun kısmından yukarısı yani başı suyun dışında kalacak şekilde küçük SPA havuzunda keyifli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Bebek can simidi kullanarak kafalarını suyun üzerinde konforlu bir şekilde tutmalarını sağlarken vücutlarının da mevsime uygun ısıda suyla rahatlamasına destek olabilirsiniz. Dilerseniz jakuzi firması Kuntbay ile iletişime geçerek size özel bebek jakuzi fiyatları konusunda bilgi alabilirsiniz. Evde jakuzi keyfi yapmak, banyo keyfini daha da arttırmak ve kas ağrılarından kurtulmak için siz de SPA jakuzi modellerimize şimdi göz atabilirsiniz. Kuntbay Jakuzi fabrikası farkıyla son teknolojik jakuzi modelleri ve sistemleri için şimdi bizi arayın!