Blog

Jakuzi Nasıl Köpürtülür?

lazy Kuntbay Jakuzi

Jakuzi Nasıl Köpürtülür?

Jakuzi köpürtme, oldukça basit bir işlemdir. En basit haliyle jakuzi nasıl köpürtülür? Jakuzi, jet motorlarının bulunduğu seviyeye kadar suyla dolduktan sonra çalışmaya başlar. Su püskürtme hızı ve sürekliliği sayesinde jakuzi köpürtme özelliği devreye girer. 

Birkaç Basit Adımda Jakuzi Nasıl Köpürür?

  • Jakuziyi suyla doldurmadan önce kullanmaktan keyif aldığınız banyo kokularını küvete dökün!
  • Biraz da duş jeli ve şampuan ilave ederek köpük keyfini daha da arttırabilirsiniz.
  • Jakuziye suyu doldurun!
  • Jet motorları seviyesine geldiğinde jakuzi otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır.
  • Jakuzi jetlerinin tazyikini dayanabileceğiniz bir yoğunluğa ayarlayarak suyun gücünden maksimum seviyede faydalanın!
  • Su sıcaklığını ılığın biraz daha üzerinde ayarlamanız tavsiye edilir. Böylece hidroterapi etkisinden daha fazla faydalanabilirsiniz. Ancak kişisel tercihinize bağlı olarak su sıcaklığını değiştirebilirsiniz. Önemli olan suyun dayanamayacağınız kadar çok sıcak ya da çok soğuk olmamasıdır.
  • Dokunmatik kumanda yardımıyla çalıştırdığınız jet motorlarını dilediğiniz zaman kapatarak jakuzi keyfini bitirin!
  • Sifon sistemi sayesinde jakuzi keyfiniz bittikten sonra suyu tahliye edin!

Özel banyo kokuları ve köpüklerle jakuzi nasıl köpürtülür?  Sevdiğiniz kokuları tercih ederek bu keyfi maksimum seviyede yaşayabilirsiniz.

Jakuzi Köpürtmek İçin Ne Yapılmalı?

Jet motorlarının çoklu ve güçlü çalışması sayesinde su köpürmeye ve adeta vücudunuzun her yerine masaj yapmaya başlar. Bu keyfi biraz daha temiz bir hale getirmek ve kirlerinizden arınmak için biraz banyo köpüğü kullanabilirsiniz. Bir iki kapak banyo köpüğünü küvetin içine boşaltarak çıkan köpüğü arttırabilirsiniz. 

Duş Jeli ile Jakuzi Köpürür mü?

Duş jeli ya da sabunla jakuzi nasıl köpürtülür? Duş jeli de aynı banyo köpüğü gibi bir iki kapak kullanılabilir. Sabunla köpürtme biraz daha efor harcamanıza yol açabilir. Çünkü sabunu köpürtmek için life sürtmeniz ve suyla biraz çitilemeniz gerekir. 

Duş jelini küvete döktüğünüz anda su içindeki hareketle birlikte daha çok köpürmeye başlar. Aslında köpüren jakuzi değil, sudur. Jakuzi motorlarının etkisiyle oluşan devinim sonucu su hızlı bir şekilde duş jeli ya da banyo köpüğü ile karışarak hızlıca köpürür. 

Jakuzi Köpüğü Nasıl Yapılır?

Jakuzi köpüğü elde etmek için öncelikle doğru jakuziyi aldığınızdan emin olmalısınız. Jakuzi jetlerinin yeterli sayıda ve güçlü özellikte olması gerekir. Böylece aynı anda çalışan jakuzi jetleri, vücudunuzun her yerine aynı anda masaj yapar. 

Kas ve sinir dokusunu rahatlatan özelliğinin yanında oluşan köpükleriyle de vücudunuzu okşuyormuş hissi bırakır. Çıkan köpükler aldığınız keyfi görsel bir şölene dönüştürmeye de yardımcıdır. 

Güçlü jet motorları olmazsa jakuzi nasıl köpürtülür? 

Paslanmayan, devri yüksek ve ayarlanabilir özellikte olmayan jakuzi motorları, aradığınız konforu bulamamanıza yol açabilir. 

Jet motorlarıyla jakuzi köpürtme nasıl yapılır? 

Jakuziyi çalıştırdığınızda başlayan devinim, kısa sürede su kabarcıklarının oluşmasını sağlar. Oluşan kabarcıkların vücudunuza dokunuşuyla oluşan hafif bir ovma hissi su terapisiyle rahatlamanıza yardım eder. 

Kuntbay Jakuzi avantajıyla jakuzi nasıl köpürtülür? Bu deneyimi şimdi yaşamak için jakuzi modelleri içinden evinize, otellerinize, bungalov evlerinize ya da bahçenize uygun seçeneği sipariş edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın